Акція «Посади восени один тюльпан – зустрінеш університетську заквітчану весну!»

10.22.201622 жовтня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

В Університеті Грінченка започаткована акція «Посади восени один тюльпан зустрінеш університетську заквітчану весну!».

22 жовтня 2016 року студенти і співробітники Педагогічного інституту під керівництвом Савченка Юрія Юрійовича заступника директора з науково-педагогічної і соціально-гуманітарної роботи провели суботник: привезли машину чорнозему, висадили близько 500 цибулин 14 сортів тюльпанів, змонтували арку для троянд, пересадили паросток дубочка, вирощеного з жолудя, взятого  в Олешні  від дуба Софії Русової!!!

Щиро дякуємо нашим студентам і співробітникам, хто своїми вправними руками творить красу, втілює проект «Сад дитячих мрій на Русанівці»!