Міжнародній день захисту дітей у Педагогічному інституті

01 травня 2016 року

Майбутні педагоги – студенти Педагогічного інституту – не лишились осторонь Міжнародного дня захисту дітей!

01 червня 2016 року дівчата влаштували незабутнє свято для вихованців дошкільного навчального закладу № 501. Наші маленькі гості разом із Котиком, Зайчиком, Феєю, Клоуном та Літечком співали, танцювали, грали в різноманітні ігри та естафети – розважалися самі та радували оточуючих.

Традиційно малюки залишили сонячні подарунки нашому Університету – алея біля входу квітне дитячими малюнками, а щасливі дитячі долоньки розмалювали плакат до свята, що зараз прикрашає стіни їх садочка!

До дитячої творчості долучились і дорослі діти – студенти Інституту, які побалували дітлахів солодкими подарунками.

Ми щиро вдячні колективу ДНЗ № 501 за співпрацю, а дітям за те, що вони є і роблять нас кращими!

Зі святом!