«Тендітність та Краса 2016»

Krasa_ta_tenditnist_PI_201617 березня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

Нещодавно в Педагогічному інституті, за підтримки студентської організації «STUD TRAVEL» («STUD TRAVEL» Живи. Люби. Подорожуй), відбувся конкурс «Тендітність та Краса 2016» свято юності та грації.

Краса і врода завжди приваблює, розтоплює крижинки в людських серцях, робить їх добрішими і більш чуйними, відволікає від буденності, дарує посмішки і любов.

Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті! Ми переконались у цьому, побувавши на Конкурсі.

Претендентки брали участь у різноманітних презентаціях та дефіле – від інтелектуального до творчого.

Конкурс-самопрезентація «Візитівка» пройшов дуже жваво і оригінально. Інтерес залу викликав конкурс «Дефіле в українських костюмах». Кожна учасниця виглядала вишукано та сучасно. «Конкурс талантів» вразив суддів та глядачів креативністю та творчістю. Декламуючи авторські вірші, співаючи, дівчата ще раз змусили глядачів переосмислити події сьогодення. Із захопленням зустріли вихід учасниць у конкурсі «Осучаснення ретро-образів відомих жінок». Фінальним був конкурс «Дефіле у вечірніх сукнях».

Журі було важко визначитися з переможницею, тому, під час його роботи, паузу заповнювала команда КВК «Степлер і скрепки».

І ось підсумки підведено. Титул найкращої «Тендітність і краса» здобуває лише одна з красунь. І це студентка IV курсу напряму підготовки «Початкова освіта» Анастасія Шляхова!

За допомогою інтернет-голосування було обрано Міс Глядацьких симпатій. Ними стали дві учасниці:

• Вікторія Регурецька – студентка III курсу напряму підготовки «Дошкільна освіта»;
    • Олена Тесля – студентка IV курсу напряму підготовки «Початкова освіта».

Кожна красуня-учасниця отримала відзнаку у певній номінації:

v Дар’я Максюта (ІІІ курс «Дошкільна освіта»)  Міс Неповторність

v Вікторія Регурецька (ІІІ курс «Дошкільна освіта»)  Міс Чарівність

v Олена Тесля (IV курс «Початкова освіта»)  Міс Творчість

v Ірина Федорук (ІІ курс «Початкова освіта») – Міс Елегантність

v Анастасія Поляквінська (ІІ курс «Дошкільна освіта») – Міс Ніжність

v Олександра Усок (І курс «Дошкільна освіта»)  Міс Сучасність

v Яна Самойленко (ІІ курс «Початкова освіта»)  Міс Фантазія

v Марія Чередниченко (ІІІ курс «Дошкільна освіта») – Міс Загадковість

v Світлана Гармаш (ІІІ курс «Дошкільна освіта») – Міс Грація

Щиро вітаємо наших переможниць!

Бажаємо усім залишатись такими прекрасними і продовжувати нести красу оточуючим! Не дарма кажуть, що краса врятує світ!

Наші дівчата найкращі!

{gitube vid:=dwsU_WX6yRc}