Зустріч студентів Педагогічного інституту з Андрієм Юрійовичем Курковим

03.14.201614 березня 2016 року

14 березня 2016 р. в бібліотеці імені Лесі Українки відбулася зустріч студентів Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з всесвітньо відомим сучасним українським письменником, журналістом, кіносценаристом Андрієм Юрійовичем Курковим.

Він є автором понад 20 книг, серед яких як романи для дорослих, так і казки для дітей. А. Курков також написав понад 20 сценаріїв для художніх і документальних фільмів. Російськомовне видання його найпопулярнішого роману «Пікнік на кризі» було продано в Україні накладом 150 тисяч примірників.

Книги письменника перекладені 36 мовами. Найбільше книжок перекладено німецькою (для читачів із Австрії, Німеччини та Швейцарії). Також велику кількість його творів перекладено французькою, англійською та українською мовами. Водночас сам письменник стверджує, що його наклади книжок в Україні поки що, на жаль, невеликі порівняно з іноземними виданнями.

Схвильовані і захоплені студенти слухали всесвітньо відомого письменника і з нетерпінням чекають нових зустрічей!