Святий Миколай у Педагогічному інституті

12.18.201518 грудня 2015 року

У святкові передноворічні дні всі живуть в очікуванні дивовижних подій. Але наші студенти довго чекати не звикли! Тому вони творять дива самостійно.

Трішки почаклувавши, вони створили казку – для викладачів, для дітей і для себе.

Завдячуючи їм, ми встигли побувати на яскравій благодійній ярмарці, виручені кошти з якої будуть вже традиційно передані Дарницькому дитячому будинку-інтернату; насолодитися музикою, усмішками всіх відвідувачів.

Крім того, у переддень дня Святого Миколая не обійшлося й без Ангелів та Чортенят. Саме вони допомагали Святому Миколаю вітати усіх зі святом та роздавали солодощі та різочки.

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Миру, тепла, злагоди Вам та Вашим родинам!