o.shkurenko@kubg.edu.ua

м. Київ, бул. І. Шамо 18/2, каб. 312

Шкуренко Олександра Вікторівна

facebook_kti

Робототехніка в підготовці вчителів початкових класів:  опановуємо кодування в micro:bit

Знімок екрану з 2022 04 21 12 36 17

Студенти ІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта Педагогічного інституту Університету Грінченка на практичному занятті з навчальної дисципліни «Інформатична та технологічна освіта: основи STEAM-освіти» під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри початкової освіти Олександри Шкуренко вдосконалювали свої вміння кодування за допомогою програми micro:bit під час опрацювання теми «Методика вивчення робототехніки».

Майбутні вчителі початкових класів навчалися застосовувати компʼютерні програмами кодування під час реалізації власних проєктів. На практичному занятті студенти презентували результати таких STEAM проєктів, як: «Слова», «Смайлик», «Гра: камінь, ножиці, папір», «Мелодія» та ін.

Отримані уміння програмування у застосунку micro:bit дозволять майбутнім учителям початкових класів розвивати в молодших школярів дизайнерське, інженерне та творче мислення; навчати їх прототипуванню й кодуванню; набувати досвіду роботи з матеріалами та електронікою.

Знімок екрану з 2022 04 21 12 37 40