o.shkurenko@kubg.edu.ua

м. Київ, бул. І. Шамо 18/2, каб. 312

Шкуренко Олександра Вікторівна

facebook_kti

Презентація Центру інноваційних освітніх технологій (ICR)

89691421 2794037044008487 2263437173602648064 o

English version

13 березня 2020 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась презентація Центру інноваційних освітніх технологій (ICR), що функціонуватиме в рамках реалізації міжнародного наукового проєкту «Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання (MoPED)» програми Еразмус +. Центр обладнано за підтримки Європейської комісії та відкрито в Педагогічному інституті (бульвар Ігоря Шамо 18/2, навчальний корпус №2). Актуальними завданнями Центру визначено: формування в учасників освітнього процесу цифрової, підприємницької компетентності, уміння навчатись упродовж життя; підготовка майбутніх учителів до впровадження концептуальних ідей Нової української школи в освітню практику початкової школи; здійснення методичної підтримки вчителів початкової школи через проведення педагогічних форумів, майстер-класів, тренінгів з використання обладнання для впровадження STEAM-освіти в навчальну практику .

З вітальним словом до присутніх звернулись: Віктор Огнев’юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор; Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації, Голова наглядової ради Київського університету імені Бориса Грінченка; Олена Фіданян, директор Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради; Лілія Гриневич, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент; Наталія Морзе, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор, координатор проєкту; Світлана Шитікова, директор проєкту ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні» (Національний Еразмус+офіс в Україні).

Модератор заходу: Ольга Котенко, директор Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент