o.venhlovska@kubg.edu.ua

м. Київ, бул. І. Шамо 18/2, каб. 222

Венгловська Олена Анатоліївна

Фейсбук

ЗАСІДАННЯ ІСТОРИКО-ПЕДАГОГІЧНИХ СТУДІЙ «Актуальність педагогічних ідей Бориса Грінченка в поступі Нової української школи» до 160-річчя від дня народження педагога

07 15 12 2023 1  09 грудня 2023 року

09 грудня 2023 року педагогічна спільнота України відзначила 160-річчя від дня народження Бориса Дмитровича Грінченка. З цієї нагоди на базі Центру самопізнання і саморозвитку 07 та 15 грудня 2023 року проведено засідання історико-педагогічних студій у форматі освітньої вітальні «Актуальність педагогічних ідей Бориса Грінченка в поступі Нової української школи», за участі студентів 1 курсу спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта».

Студійці презентували результати педагогічних розвідок щодо суголосності педагогічних ідей Бориса Грінченка сучасній місії дошкільної освіти та Нової української школи.

У перебігу засідання майбутні педагоги обговорювали питання цінностей дитинства, їх значущості в організації освітнього процесу у закладах дошкільної освіти та початковій школі; визначали роль педагога у формуванні особистості дитини з урахуванням сучасних суспільних та освітніх викликів; виокремлювали педагогічні ідеї Бориса Грінченка, що можуть бути адаптовані в сучасну освітню практику.

Студенти із захопленням долучилися до інтерактивної вікторини «Вивчаємо життєпис Бориса Грінченка», «Відомий і невідомий Борис Грінченко».

Модератори – викладачі кафедри освітології та психолого-педагогічних наук:

Ганна ІВАНЮК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри

Олена ВЕНГЛОВСЬКА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри

Валентина ДЕМ’ЯНЕНКО, викладач кафедри

07 15 12 2023 2