02.06.2023 року
02.06.2023 року на базі Центру самопізнання і саморозвитку відбулась ІІ студентська наукова фієста.
Студенти-магістранти групи ПОм-1-22-1.4д презентували результати власних дослідницьких пошуків із актуальних проблем реалізації місії Нової української школи. У фокусі уваги молодих дослідників питання: особливості організації роботи вчителя в умовах воєнного стану; забезпечення психоемоційної підтримки учнів та вчителів; готовності вчителів початкових класів до застосування інтерактивних технологій, а саме: особистісно зорієнтованих, доповненої реальності, штучного інтелекту у викладанні предметів освітніх галузей; використання авторських вправ для формування в учнів навичок швидкочитання; впровадження інноваційних форм та методів оцінювання індивідуальних навчальних досягнень учнів та учениць, формування мотивації учнів до навчально-пізнавальної діяльності та ін.
Під час жвавої дискусії учасники наукової фієсти пропонували шляхи впровадження результатів наукових пошуків в освітній процес початкових шкіл, визначали чинники впливу на забезпечення якості освітнього процесу в умовах реалізації місії Нової української школи.
Рефлексія, що була проведена у перебігу засідання, засвідчила інтерес студентів до освітніх продуктів, що були презентовані, а також сприяла визначенню власного рівня готовності до їх упровадження в освітній процес початкової школи.
Дякуємо студентам-магістрантам за плідну співпрацю і бажаємо творчого натхнення та можливостей втілення в освітню практику результатів власних розробок!
Модератори ІІ студентської наукової фієсти викладачі кафедри освітології та психолого-педагогічних наук:
Ганна ІВАНЮК, д.пед.н., проф., професор кафедри,
Олена ВЕНГЛОВСЬКА, к.пед.н., доцент кафедри