o.venhlovska@kubg.edu.ua

м. Київ, бул. І. Шамо 18/2, каб. 222

Венгловська Олена Анатоліївна

Фейсбук

ПЕРШІ КРОКИ У ПРОФЕСІЇ Лінійка майстер-класів для студентів 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта»

03222023 12 21 березня 2023 року

21 березня 2023 року у Центрі самопізнання і саморозвитку командою науково-педагогічних працівників кафедри освітології та психолого-педагогічних наук розпочато лінійку майстер-класів «Перші кроки у професії» для студентів першого курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

Під час інтерактивної взаємодії студенти висловлювали власні очікування та міркування щодо проходження першої навчальної практики; моделювали портрет сучасного вихователя дітей дошкільного віку згідно з вимогами Професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти». У перебігу педагогічної майстерки студенти першого курсу набули уміння застосовувати ІКТ-інструменти для вивчення кращих практик ЗДО в Україні та укладання каталогу дидактичних ігор для дітей раннього чи/або дошкільного віку, добору ефективних діагностичних методик для вивчення індивідуального розвитку дитини дошкільного віку та самоаналізу особистісно-професійного розвитку. Студенти-практиканти вивчали власні ресурсні можливості, визначали цілі щодо розвитку професійних компетентностей.

Рефлексія, що була проведена на завершальному етапі роботи, засвідчила готовність студентів до виконання запропонованих завдань практики та особистісно-професійного розвитку.

Бажаємо студентам успіхів в особистісно-професійному зростанні!

Модератори: Ганна ІВАНЮК, д.пед.н., проф., професор кафедри; Олена ВЕНГЛОВСЬКА, к.пед.н., доцент кафедри; Алла СІЧКАР, к.пед.н., ст. викладач кафедри; Валентина ДЕМ’ЯНЕНКО, викладач кафедри.

03222023 4

03222023 6