o.venhlovska@kubg.edu.ua

м. Київ, бул. І. Шамо 18/2, каб. 222

Венгловська Олена Анатоліївна

Фейсбук

Майстер-клас «Налагодження комунікації між суб’єктами освітнього процесу Факультету педагогічної освіти»

1 19 1018 жовтня 2022 року

18 жовтня 2022 року в Центрі самопізнання і саморозвитку Факультету педагогічної освіти відбулась довгоочікувана зустріч із нашими першокурсниками!

У перебігу запропонованого майстеркласу «Налагодження комунікації між суб’єктами освітнього процесу Факультету педагогічної освіти» студенти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» отримали можливість ознайомитися зі структурою та культурою комунікації в освітньому середовищі Факультету педагогічної освіти, а також обговорити проблемні ситуації, з якими вони можуть зіштовхнутися під час навчання та можливі шляхи їх вирішення.

Модератор заходу – Яна МАТЮШИНЕЦЬ, старший викладач кафедри освітології та психолого-педагогічних наук, координатор Центру самопізнання і саморозвитку Факультету педагогічної освіти.