o.venhlovska@kubg.edu.ua

м. Київ, бул. І. Шамо 18/2, каб. 222

Венгловська Олена Анатоліївна

Майстер-клас «Сервіси Google для студента»

Серв си Google 4  02 березня 2021 року

2 березня 2021 року в Центрі самопізнання і саморозвитку Євген АНТИПІН, канд. пед. наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології, провів майстер-клас для студентів першого курсу спеціальності «Дошкільна освіта» «Сервіси Google для студента».

У перебігу проведеного заходу першокурсники ознайомилися з розширеними можливостями корпоративного акаунту Google,  працювали з електронними сервісами та додатками. Важливо, що студенти не лише удосконалили цифрові навички та вміння, а й створили власні електронні портфоліо  особистісно-професійного розвитку. Індивідуальні портфоліо стануть для кожного інструментом професійного зростання та рефлексії, адже наповнюватимуться впродовж всього періоду навчання в Університеті. Першим внеском в портфоліо є дібрані дидактичні ігри, діагностичні методики, які студенти використовуватимуть у процесі першої педагогічної практики в ЗДО. Побажаємо їм успіху в професійному становленні!

Серв си Google 1

Серв си Google 2