CR7A6594

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Біографія

У 1995 році закінчив  Уманський державний педагогічний інституту імені П.Г. Тичини за спеціальністю  «Педагогіка і методика початкового навчання та музики».  У 1999 році завершив навчання в аспірантурі  та захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук» зі спеціальності 13.00.01 – «теорія та історія педагогіки» з теми: «Формування творчої особистості молодшого школяра в педагогічній спадщині  В.О. Сухомлинського». У 2005 році присвоєно  вчене звання доцента кафедри української літератури, народознавства та риторики. У 2012 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом та отримав диплом магістра за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».

Працює в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з вересня 2011 року:

2011 –  червень 2017 рр. – доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

червень 2017 – серпень 2022 року – завідувач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

вересень 2022-25 грудня 2023 року– завідувач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;

З 26 грудня 2023 року–донині- завідувач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка;

Стаж педагогічної роботи у ЗВО ІІІ – ІV рівнів акредитації – 25 років.

Професійний і науковий інтерес

• професійна підготовка вчителя початкових класів у ЗВО;
  • підготовка вчителя початкових класів до мовленнєво-риторичної діяльності;
  • риторизація освітнього процесу у ЗВО та ЗЗСО.

Автор понад 70  наукових та методичних публікацій, із-поміж них:   навчально-методичні посібники, статті у наукових фахових виданнях та міжнародних наукометричних базах даних Scopus, Web of Science. Співавтор розділів у вітчизняних та зарубіжних монографіях з актуальних проблем професійної підготовки вчителів  початкових класів  в Україні та країнах Європейського Союзу.