Склад деканату

• Котенко Ольга Володимирівна – декан Факультету педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Паламар Світлана Павлівна – заступник декана Факультету педагогічної освіти з наукової роботи,  кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.
  • Петрик Лада Вікторівна - заступник декана Факультету педагогічної освіти з науково- педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат педагогічних наук.
  • Куземко Леся Валентинівна-заступник декана Факультету педагогічної освіти з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук.
  • Хоружа Людмила Леонідівна - завідувач кафедри освітології та психолого-педагогічних наук, доктор педагогічних наук, професор.
  • Кошарна Наталія Володимирівна - завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Бондаренко Геннадій Леонідович - завідувач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Половіна Олена Анатоліївна - завідувач кафедри дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Савченко Кристина Ярославівна, Голова Ради студентського самоврядування Факультету педагогічної освіти, студентка.