З 17-22 березня 2025 року
З 17 по 22 березня 2025 року на Факультеті педагогічної освіти відбулася серія зустрічей-презентацій вибіркових освітніх компонентів/блоків зі здобувачами 1-2 курсів спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
У перебігу зустрічі студенти ознайомилися з порядком вибору в 2025 році та змістом освітніх компонентів/блоків, що розробляються та пропонуються здобувачам з метою формування їхньої індивідуальної освітньої траєкторії для особистісного та фахового становлення.
Презентовані викладачами та завідувачами кафедр початкової освіти (Г. Бондаренко), дошкільної освіти (О. Половіна) вибіркові блоки та освітні компоненти, розроблялися з урахуванням сучасних освітніх тенденцій, соціальної ситуації в країні та потреб здобувачів у збереженні особистісного благополуччя в складних життєвих умовах.
З-поміж запропонованих у 2025 році вибіркових дисциплін – «Психологічні ресурси особистості у складних життєвих умовах» (розробники: О. Музика, Ю. Савченко, С. Редько), «Благополуччя дітей і педагогів» (розробник Н. Семеній), «Практикум підтримки здоров’я здобувачів освіти» (розробник Л. Гаращенко), «Практикум особистісно-професійного зростання педагога» (розробник М. Братко), «Рефлексійна культура вихователя» (розробник І. Кондратець), «Імідж сучасного педагога» (розробник О. Котенко), «Інфомедійна грамотність» (розробники: Н. Вишнівська та О. Шкуренко), «Відповідальне батьківство» (розробник М. Козир), «Ритміка» (розробник І. Новоселецька), «Профайлінг в педагогічній діяльності» (розробник І. Леонтьєва), «Ретроспективи педагогічної думки» (розробники Г. Іванюк, О. Венгловська), «Києвознавство в змісті початкової освіти» (розробник І. Сухопара) тощо.
У перебігу зустрічей студенти отримали відповіді від розробників вибіркових освітніх компонентів на запитання щодо їхнього змісту, результатів навчання. Також було обговорено особливості формування індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти.
Бажаємо нашим студентам отримати задоволення від навчання та особистісно-професійного вивищення!