18 листопада 2024 року
18 листопада 2024 р., за ініціативи викладачів кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та на виконання Плану роботи Факультету на 2024 рік, відбувся навчально-методичний семінар для вчителів англійської мови закладів загальної середньої та дошкільної освіти м. Києва «Майстерня успішного вчителя англійської мови: від теорії до ефективних стратегій».
Учасниками семінару (понад 250 осіб) стали педагоги з м. Києва та Київської області. Колеги з інших областей країни, хто зацікавився нагальними питаннями навчання англійської мови у закладах загальної середньої та дошкільної освіти, також змогли взяти участь у роботі семінару. Це – освітяни з Житомиру, Кривого Рогу, Харкова,Тернополя, Чернігова, Львову, Рівного, Запоріжжя, Одеси, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Луцька, а також зарубіжний колега з Міжнародного університету м. Салоніки (Грецька Республіка).
Навчально-методичний семінар проходив у форматі live-stream майстерок, упродовж яких було розглянуто сучасні підходи та методи навчання англійської мови дітей дошкільного віку; ознайомлено з можливостями інтеграції у навчанні іноземної мови дітей дошкільного віку крізь призму європейського досвіду; представлено технології доповненої реальності як інноваційний засіб навчання іноземних мов дітей старшого дошкільного віку та учнів молодшого шкільного віку: від теорії до практичних кейсів; презентовано методичні поради вчителю англійської мови щодо навчання усного мовлення у початковій школі; виокремлено особливості навчання іноземної мови учнів початкової школи в епоху кліпового мислення покоління Альфа; представлено методичний свіфт-порадник для вчителів англійської мови в початковій школі; ознайомлено із технологією читання фотографій на уроках; уточнено окремі питання формувального оцінювання на уроках англійської мови у початковій школі; вивчено зарубіжний досвід навчання іноземної мови учнів мультикультурних та багатомовних класів початкової школи (на прикладі Греції).
Координатор заходу: Наталія Кошарна, завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Київського університету імені Бориса Грінченка
Модератори live-stream майстерок: науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов і методик їх навчання – Любов Терлецька, Аліна Джурило, Юлія Руднік, Людмила Гапон, Ольга Ситник, Лада Петрик, Наталія Чаплінська, та запрошений спікер –Ісаак Пападопулос, доцент кафедри дошкільної освіти та догляду за дітьми Міжнародного грецького університету, доктор філософії з прикладної лінгвістики та педагогіки (Салоніки, Грецька Республіка).
Покликання на ю-туб