З 27 вересня по 04 жовтня 2024
З 27 вересня по 04 жовтня 2024 року куратори та наставники академічних груп Факультету педагогічної освіти разом зі своїми студентами долучились до загальноуніверситетського Фестивалю пізнавальних, творчих, просвітницьких, лідерських проєктів “Університет Грінченка в історичному просторі й часі” - 2024. Заплановані заходи були присвячені відзначенню Дня захисників та захисниць України, Дня Київського столичного Університету імені Бориса Грінченка та Дня працівників освіти.
У перебігу історичного екскурсу "Козацькому роду нема переводу" студенти спеціальності “Початкова освіта” разом з кураторами Роксоланою Шпіцею, Наталією Семеній та Олександрою Шкуренко відвідали Музей історії міста Києва, де ознайомилися із взірцями української культурної спадщини. Здобувачі освіти дізнались цікаві факти про відомих українських діячів. Ще одним заходом, який провели куратори, став унікальний флешмоб під назвою «Історичний маршрут: "Сучасний педагог в дії"». В рамках флешмобу студенти відвідали визначні культурні місця України, де зробили тематичні фотознімки. Серед обраних локацій: історичні пам’ятки, музеї, театри та інші культурні осередки, що уособлюють значення освіти та збереження національної спадщини. Флешмоб став прикладом того, як через національну культуру можна ефективно популяризувати українську спадщину серед молоді.
Студенти спеціальності “Освітній дизайн і коучінг в освіті дорослих” під наставництвом Маргарити Козир зробили відеозапис зі словами подяки нашим захисникам і захисницям за можливість здобувати освіту й працювати в Україні та оформили фотовиставку "Викладачі очима студентів" із використанням не лише світлин, а й "крилатих висловів" викладачів Факультету педагогічної освіти.
Кураторська година “Образ ідейного лідера: маловідомі факти життя Бориса Грінченка", яку підготувала та провела зі студентами спеціальності "Дошкільна освіта" куратор Юлія Волинець, була присвячена історії створення Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Пізнавальним та наповненим цікавими фактами для роздумів та обговорень став для студентів відео проєкт Мар'яни Ангелової "Інший ...инший Грінченко".
Уролдовж тренінгу "Сучасний педагог: виклики та перспективи” куратор Наталія Чаплінська занурила студентів спеціальності “Початкова освіта” в роздуми про професію, що обрали студенти. Виконуючи тренінгові завдання, студенти розвивали навички комунікації, аналітичного мислення, креативності й ефективної взаємодії у команді.
Куратор Олена Літіченко підготувала для студентів своєї академічної групи вікторину з нагоди відзначення Дня дошкілля. Студенти пригадали цікаві факти з власного дитинства, більше дізнались про сучасних вихователів, виконали завдання пов’язані з майбутньою діяльністю. Поринувши у світ дитинства, учасники вікторини замріяли себе у професії, склали свій власний портрет майбутнього вихователя.
Грі стратегія «10 цікавих фактів із життя Грінченка», яку модерувала куратор Тетяна Шинкар, занурила студентів спеціальності “Дошкільна освіта” у віртуальний простір музею Бориса Грінченка. Під час ділової гри здобувачі освіти визначали шляхи доступу та джерела достовірної інформації, вчились домовлятись і узгоджувати дії для досягнення спільної мети.
Фестиваль пізнавальних, творчих, просвітницьких, лідерських проєктів “Університет Грінченка в історичному просторі й часі” - 2024 став чудовою нагодою для плідної взаємодії кураторів та студентів їхніх академічних груп, а гармонійна командна взаємодія сприяла зростанню продуктивності.