Онлайн-засідання стипендіальної комісії Факультету педагогічної освіти

стип 1  27 червня 2024 року

27.06.2024 року відбулось онлайн-засідання стипендіальної комісії Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. У перебігу засідання обговорювалося питання про затвердження рейтингу успішності студентів  Факультету педагогічної освіти, які навчаються на місцях державного (регіонального) замовлення за спеціальностями 011, 012, 013. Затвердження рейтингу відбувалося   з урахуванням квоти місць для призначення академічних (звичайних та підвищених) стипендій на І півріччя 2024-2025 н.р.   Також члени стипендіальної комісії розглянули   надані студентами документи, що підтверджують наявність у них соціальних категорій   та  заяви здобувачів освіти на нарахування соціальних стипендій.

Рейтинги успішності студентів Факультету педагогічної освіти за результатами складання літньої екзаменаційної сесії у ІІ семестрі 2023-2024 н. р. розміщено на сайті Факультету за покликанням: https://fpo.kubg.edu.ua/informatsiya/studentam/rozklad-zaniat/podii-studentskoho-zhyttia.html

стип 2

стип 3