Гостьова лекція Ольги Рейпольської: формат взаємодії зі стейкхолдерами

Гостьова лекція Ольги Рейпольської 15.03.2024 2  15 березня 2024 року

15 березня 2024 року кафедра дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка організувала для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання (ДОм-1-23-1.4з. та ДОм-2-23-1.4з.) гостьову лекцію стейкхолдера – завідувача лабораторії дошкільної освіти та виховання, керівника Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Ольги Дмитрівни Рейпольської. Тема лекції «Керівник закладу дошкільної освіти» суголосна реалізації змісту освітнього компоненту «Управління в системі дошкільної освіти» освітньої програми підготовки магістрантів 012.00.01. Зміст лекції викликав жвавий інтерес присутніх: у площині професійного полілогу, майстерно змодерованого Ольгою Дмитрівною, виявилися питання лідерських якостей керівника, різноманітних компонент його професійної культури, етична площина професійної діяльності, рівень емоційного інтелекту та безліч інших. Розмаїття думок було озвучено й стосовно реакції керівника на виявлення ознак низького рівня професійної діяльності вихователів, резерву стимулів, мотивації для фахового вивищення підлеглих. До рефлексій учасників зустрічі спонукала притча про шматок глини, яку слухачі асоціювали з професійними навичками, що досягаються шляхом наполегливої праці, цілеспрямованості, небайдужості до справи. Присутні на зустрічі представниці професорсько-викладацького складу кафедри були одностайним у висловленні значимості змісту лекції, високій оцінці забезпечення інтерактиву в аудиторії, подяці лектору та висловленні перспективних напрямів подальшої співпраці.