Збори трудового колективу Факультету педагогічної освіти 14 березня 2024 р.

image   14 березня 2024 року

Відповідно до наказу від 08.03.2024 р. № 227, розпорядження від 08.03.2024 р. № 27, пп. 4.2.4, 4.2.5, 4.2.6, 5.1.6  Положення про Факультет педагогічної освіти, на підставі витягів із протоколів засідань кафедр, 14 березня 2024 р. у дистанційному форматі відбулися Збори трудового колективу Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Порядок денний Зборів трудового колективу Факультету педагогічної освіти:

1. Обрання виборних представників з числа науково-педагогічних працівників до складу Вченої ради Факультету педагогічної освіти.

У Зборах взяли участь 63 з 64 делегатів – представників усіх структурних підрозділів та студентського самоврядування Факультету. Гугл-форму для голосування заповнили 62 делегати.

Збори трудового колективу УХВАЛИЛИ:

Відповідно до пп. 4.2.4, 4.2.5, 4.2.6, 5.1.6  Положення про Факультет педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка обрати виборними представниками до складу Вченої ради Факультету педагогічної освіти:

1. Голоту Наталію Миколаївну, доцента кафедри дошкільної освіти Факультету педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента.

Результати голосування:

«ЗА» – 60, «ПРОТИ» – 1, УТРИМАЛИСЬ – 1.

2. Желанову Вікторію В’ячеславівну, професора кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктора педагогічних наук, професора.

Результати голосування:

«ЗА» – 58, «ПРОТИ» – 1, УТРИМАЛИСЬ – 3.

3. Неживу Людмилу Львівну, професора кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктора педагогічних наук, доцента.

Результати голосування:

«ЗА» – 62, «ПРОТИ» – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0.

Вітаємо колег із обранням до складу Вченої ради Факультету педагогічної освіти!