Розвиток персоналу ФПО. Тренінг «Спілкування без вигорання: подолання комунікативних перешкод, протистояння маніпуляціям та ефективне розв'язання конфліктів».

IMG 7775  06 та 09 лютого 2024 року

06 та 09 лютого 2024 року в рамках заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету, для співробітників Факультету проведено тренінгові заняття за програмою Лідерського модулю «Спілкування без вигорання: подолання комунікативних перешкод, протистояння маніпуляціям та ефективне розв'язання конфліктів».  Тренінг проводила Наталія Шаповаленко, молодший науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства Університету.

У перебігу тренінгу на практичних вправах учасники досліджували шляхи запобігання маніпулятивним стратегіям, вчилися вибудовувати комунікацію на партнерських засадах, застосовували техніки запобігання конфліктам та здобули навички управління власними емоціями у конфліктних ситуаціях.

Щиро дякуємо Наталії Шаповаленко за професіоналізм та створення атмосфери продуктивної взаємодії!                                                                                                               SDG 17 min