Зустріч студентів Факультету педагогічної освіти з представниками проєкту MentorMe.

11.12.2023  11 грудня 2023 року

Нещодавно частина студентів нашого університету ознайомились із новим проєктом MentorMe!
Місія якого - зміна системи підготовки вчителів, яка відповідає сучасним освітнім трендам та забезпечує якісну підготовку студентів відповідно до цінностей НУШ. «Ми розширюємо можливості практики та запроваджуємо менторство, щоб майбутні вчителі були готові до викликів у професії, стали частиною освітянської спільноти під час навчання в університеті» - кажуть спікери.
Для студентів факультету педагогічної освіти були представлені ключові ідеї проєкту, а саме:
🍀 Збільшення тривалості практичної підготовки
🍀Індивідуалізація навчання
(студенти формують власну траєкторію, за допомогою менторського кола визначають зони розвитку, несуть відповідальність за власній вибір та дії )
🍀Повноцінна інтеграція до шкільного середовища
(студенти долучаються до загальношкільних і командних заходів )
🍀Клінічний підхід
(поєднання теорії та практики, тренінгів, відвідування уроків ментора, самостійного проведення уроків)
🍀Акцент на формуванні соціально-емоційних навичок
розвиток навичок рефлексії, комунікації та співпраці
🍀Проєктна та волонтерська діяльність
(студенти виходять за межі класу, реалізують волонтерські проєкти з учнями)
А також представники MentorMe поділилися із нашими студентами тим, як вони бачать випускників та випускниць проєкту: «Учитель й учителька - рефлексивні практики
Здатні до автономного прийняття рішень, готові нести відповідальність за власні дії. Володіють ключовими компетентностями відповідно до Професійного стандарту. Мають проактивну позицію щодо впровадження освітніх змін . Готові впроваджувати реформу НУШ . Володіють інноваційними методиками навчання, готові використовувати їх у власній діяльності . Знаходять спільну мову з сучасними учнями та ученицями».