Тренінг для співробітників Факультету «Застосування травма-інформованого підходу в навчанні здобувачів освіти»

407665635 3676050882721651 8994245265395552776 n    02 грудня 2023 року

02.12.2023 року на Факультеті педагогічної освіти розпочалися тренінгові сесії для науково-педагогічних працівників, які відбуваються в рамках реалізації проєкту «Травма-інформоване навчання студентів: інноваційно-педагогічні практики, супровід, підтримка» (період реалізації: 2023-2027рр.).

У перебігу першого з трьох запланованих тренінгів на тему «Застосування травма-інформованого підходу в навчанні здобувачів освіти» викладачі Факультету мали можливість в інформативно - інтерактивному режимі обговорити важливі для сьогодення питання, як от: підтримка  та усвідомлена допомога студентам і викладачам з різним рівнем травматичного досвіду; захисні фактори, які сприяють подоланню наслідків травми або зниженню рівня впливу травмуючих подій на людей. Також упродовж тренінгу учасники визначали типові реакції на стрес, вчилися застосовувати травма-інформований підхід при організації освітнього процесу на Факультеті.

Організатори та модератори тренінгу: Ольга КОТЕНКО, декан Факультету педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук; Тетяна ГОЛОВАТЕНКО, доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання, доктор філософії (галузь знань 01 Освіта/Педагогіка).