ІІІ БАГАТОЖАНРОВИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ – ЦЕ МИТЕЦЬ!»

1 01.11.23 01 листопада 2023 року

01 листопада 2023 року на Факультеті педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка за ініціативою кафедри початкової освіти відбувся ІІІ багатожанровий творчий конкурс «УЧИТЕЛЬ – ЦЕ МИТЕЦЬ!». У конкурсі взяло участь 33 студенти Факультету педагогічної освіти Університету Грінченка.

Організаторами конкурсу були: старший викладач кафедри початкової освіти Олександра Шкуренко та  старший викладач кафедри початкової освіти Роксолана Шпіца.

Голова журі конкурсу – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, оперна співачка, випускниця Національної музичної академії – Руслана Лоза. Члени журі –  заступник декана Факультету педагогічної освіти з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи,  кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, лауреат конкурсу «Учитель року» – Лада Петрик; завідувач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат  конкурсів читців художнього слова – Геннадій Бондаренко.

Під час конкурсу студенти представляли свої творчі здобутки в п’яти номінаціях: вокальний жанр, поезія, авторський твір, інструментальне виконавство, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво.

Під час виступів студенти виконали твори Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Ліни Костенко, Сергія Жадана та ін. Також прозвучали пісні українських авторів: «Два кольори» (слова Дмитра Павличка, музика Олександра Білаша), «Біля тополі» з репертуару гурту «Шумей», «Очі на піску» (слова Юрія Рибчинського, музика Ігора Поклада), «Заграва» (слова і музика Ірини Зінковської) та ін. Декоративно-прикладне мистецтво було представлено вишивкою, бісероплетінням, картиною з вовни, малюками тощо.

За результатами конкурсу було проведено голосування та визначено переможців у кожній номінації. Також слухачі визначили переможців у номінації приз глядацьких симпатій. Кожен учасник заходу отримав подяку, солодкий подарунок та щирі оплески слухачів.

Вітаємо всіх учасників та лауреатів 1, 2, 3 премій!

Вокальний жанр:

1 місце – Юлія Натальченко

2 місце – Лілія Житинська

3 місце –  Валерія Миленко, Кристина Савченко, Віталій Капітанюк                     .

Авторський твір:

1 місце  – Осика Віра

2 місце –  Наталія Кравчук

3 місце –  Євгеній Котляренко

Поезія:

1 місце – Марина Сівковська

2 місце – Айсель Алієва

3 місце – Анастасія Груша

Інструментальне виконавство:

1 місце – Анастасія Кужель

2 місце – Дмитро Герасименко

3 місце – Анна Асач’єва

Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво:

1 місце – Юлія Мазур та Наталія Степаненко

2 місце – Зореслава Коросько.

Бажаємо нових творчих здобутків та звершень!

Все буде Україна! Слава Україні! Разом до Перемоги!!!

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ!

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!