Бінарне заняття «Мистецтво: інтерпретація звуку засобами музичної комп’ютерної лабораторії та Makeblock STEM education»

04 16.10.23 17 жовтня 2023 року

17 жовтня 2023 року для студентів спеціальності 013 Початкова освіта (група ПОб-1-22-4.0д) Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено бінарне заняття «Мистецтво:  інтерпретація звуку засобами музичної комп’ютерної лабораторії та Makeblock STEM education».

На занятті здобувачі вищої педагогічної освіти ознайомилися з можливостями дослідницького методу під час реалізації STEM освіти  в освітньому процесі початкової школи; удосконалювали вміння застосовувати  дослідницький метод, нові цифрові додатки створення інтерактивних дидактичних засобів, а також інтерактивні робочі аркуші програми wizer.me.

Працюючи в малих групах над дослідницькими проєктами, майбутні вчителі початкових класів досліджували походження звуків, вібрації звуків із застосовуванням камертону, створювали нетипові музичні інструменти, працювали з роботом Makeblock, презентували свої результати. Під керівництвом модераторів студенти успішно реалізовували завдання проєктів, підготували методичні рекомендації до завдань,  які виконували.

Отримані уміння на занятті дозволять майбутнім вчителям початкових класів ефективно навчати учнів із використанням PBL (Project-based-learning) у процесі реалізації STEM освіти. Окрім того, заняття сприяло формуванню у студентів інноваційної, інформаційно-цифрової, мистецької, комунікативної та технологічної компетентностей.

Модератори заходу:

Олександра Шкуренко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;

Роксолана Шпіца, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри  початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

03 16.10.23

06 16.10.23