Онлайн-день відкритих дверей Факультету педагогічної освіти для випускників ЗЗСО

1 28.04.23  28 квітня 2023 року

28 квітня 2023 року відбувся онлайн-день відкритих дверей Факультету педагогічної освіти  Київського університету імені Бориса Грінченка для випускників ЗЗСО, які планують вступати на освітньо-професійну програму 013.00.01 Початкова освіта.

Геннадій Бондаренко – модератор заходу, завідувач кафедри початкової освіти, ознайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями освітнього процесу на Факультеті педагогічної освіти Університету, родзинками освітньо-професійної програми 013.00.01 Початкова освіта.

Вікторія Василькова – представниця ради студентського самоврядування Факультету, розповіла про активне студентське життя; провела віртуальну екскурсію навчальним корпусом Факультету; поділилася лайфхаками  застосування цифрового кампусу Університету під час навчання.

Аліна Клименчук – випускниця спеціальності  013 Початкова освіта, розповіла про власний досвід вступу на обрану спеціальність, особливості навчання впродовж чотирьох років.

Євген Антипін – відповідальний секретар приймальної комісії, завідувач НМЦ стандартизації та якості освіти, схарактеризував основні особливості  перебігу  вступу 2023 року, порядок реєстрації особистого кабінету та подання заяв у ЗВО тощо.

Дякуємо всім учасникам онлайн-дня відкритих дверей!

Запрошуємо випускників закладів загальної середньої освіти  вступити до Київського університету імені Бориса Грінченка на освітньо-професійну програму 013.00.01 Початкова освіта!

2 28.04.23

3 28.04.23