Гостьова онлайн-лекція  Світлани Скворцової, завідувача кафедри математики і методики її навчання Південноукраїнського університету імені К. Д. Ушинського, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора

1 18.04.23 18 квітня 2023 року

18 квітня 2023 року відбулася гостьова онлайн-лекція «Методика навчання розв’язування складених задач» в межах викладання навчальної дисципліни «Математична і природнича освіта: Математика з методикою навчання» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП 013.00.01 Початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка:

• гостьовий лектор – Скворцова Світлана Олексіївна, завідувач кафедри математики і методики її навчання Південноукраїнського університету імені К. Д. Ушинського, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор;
  • лектори (модератори): Руденко Ніна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка; Романенко Людмила Віталіївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • учасники – студенти та викладачі Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (м.Київ), Південноукраїнського університету імені К. Ушинського (м. Одеса), Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк), Національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди (м. Харків), Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука (м. Рівне).

Під час онлайн-лекції переважало полілогічне спілкування між учасниками. Студенти та викладачі обговорювали актуальні питання щодо  підготовчої роботи до формування поняття «складена задача», алгоритму роботи над складеними задачами в 2 класі початкової школи; висловлювали власні міркування та ставили запитання лекторам.

Дякуємо Скворцовій Світлані Олексіївні за змістовне й професійне розкриття теоретико-методичного аспекту теми лекції та практичні поради.