Профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками фахових коледжей спеціальностей 012 «Дошкільна освіта» та  013 «Початкова освіта»

1 13.04.23 13 квітня 2023 року

13 квітня 2023 року відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками  Фахового коледжу «Універсум», Ржищівського гуманітарного фахового коледжу,  Богуславського гуманітарного фахового коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького  спеціальностей 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта».

Під час онлайн-зустрічі випускників ознайомили з освітньо-професійними  програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 012.00.01 «Дошкільна освіта» та 013.00.01 «Початкова освіта»  (Олена ПОЛОВІНА – завідувач кафедри дошкільної освіти, Геннадій БОНДАРЕНКО – завідувач кафедри початкової освіти);  умовами вступу 2023 на базі дипломів молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра в Університеті Грінченка (Євген АНТИПІН –  відповідальний секретар Приймальної комісії); інноваційним освітнім простором та перевагами навчання на Факультеті педагогічної освіти, іншомовним складником підготовки майбутніх вихователів та учителів початкових класів як інструментом вивищення конкурентоспроможності (Наталія КОШАРНА –  завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання);  особливостями взаємодії учасників освітнього простору Факультету (Софія Турчин – випускниця коледжу, нині студентка спеціальності «Дошкільна освіта»).

У профорієнтаційному онлайн-заході брали участь: Людмила ПЛУГАТАР  – завідувач педагогічного відділення,  куратори академічних груп та інші.

Дякуємо всім присутнім! До нових зустрічей!

2 13.04.23

3 13.04.23