Онлайн- зустрічі викладачів зі студентами І курсу спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта та ІІ курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» щодо вибіркових навчальних дисциплін/блоків.

V3 min 17 та 29 березня 2023 року

17 та 29 березня 2023 року на Факультеті педагогічної освіти відбулися онлайн- зустрічі викладачів зі студентами І курсу спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта та ІІ курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» щодо вибіркових навчальних дисциплін/блоків. Усі презентовані вибіркові навчальні дисципліни/блоки розроблялися з урахуванням сучасних тенденцій в сфері дошкільної та початкової освіти з метою  індивідуалізації навчання, забезпечення освітніх та кваліфікаційний потреб здобувача  вищої освіти.

У перебігу зустрічі студенти отримали відповіді від розробників та викладачів вибіркових навчальних дисциплін  на запитання щодо їхнього змісту,  результатів навчання; також обговорили особливості формування індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти.

Бажаємо нашим студентам отримати задоволення від навчання та особистісно-професійного вивищення!

V1 min

V2 min