Гостьова онлайн-лекція з теми «Зміст і структура предмета «Літературне читання». Програмне, навчально-методичне забезпечення предмета»

2 23 03  22 березня 2023 року

22 березня 2023 року для студентів першого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка у межах викладання навчальної дисципліни «Рідномовна освіта» модуля «Дитяча література з методикою навчання» (викладачі: професор кафедри початкової освіти Людмила Львівна Нежива, доцент кафедри початкової освіти Світлана Павлівна Паламар) відбулася гостьова онлайн-лекція Оксани Олександрівни Хомич на тему «Зміст і структура предмета «Літературне читання». Програмне, навчально-методичне забезпечення предмета».

Онлайн-лекцію провели:

- лектор, який викладає навчальну дисципліну «Рідномовна освіта» («Дитяча література з методикою навчання»), – Людмила Львівна Нежива, доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти факультету Педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;

- гостьовий лектор – Оксана Олександрівна Хомич, доктор філософії, вчитель вищої категорії Новопечерської школи, вчитель-методист, фіналістка Global Teacher Prize Ukraine 2021.

На онлайн-лекції обговорювалися питання змін у навчальних програмах з літературного читання в початковій школі; організації читацької і творчої діяльності молодших школярів; навчально-методичного забезпечення предмета «Літературне читання». О.О. Хомич розглянула особливості організації обов’язкових видів діяльності (Deily 5) молодших школярів, продемонструвала авторські зошити з літературного читання, поділилася практичним досвідом активізації роботи учнів з книгою, проведення книжкових звітів, «Language fair» тощо. Студенти познайомилися з лайфхаками для вчителя на YouTube каналі «Український учитель Оксана Хомич».

Дякуємо Оксані Олександрівні Хомич за змістовну та цікаву лекцію, можливість познайомитися з новими інтерактивними технологіями, які успішно впроваджуються в навчальному процесі Нової української школи.