Шевченківський березень

Знімок екрана 399 09 березня 2023 року

09 березня студенти та викладачі Факультету педагогічної освіти традиційно вшановують генія українського народу – Тараса Шевченка, який був і залишається знаковою постаттю для України. Геніальність феномену Тараса Шевченка доведеться розтлумачувати та усвідомлювати багатьом поколінням. Осмислений Шевченко – глибина, перемога в людині духовного над матеріальним і фактичним, дорога до себе справжнього, вільного, сильного й мужнього: сильного у своїй любові до рідної землі й мужнього, щоб залишатися людиною в нелюдських і подекуди жорстоких умовах життя.

Студенти-грінченківці підхоплюють естафету креативних проєктів і переосмислення творчого спадку Тараса Григоровича Шевченка, саме тому з 06 березня по 10 березня 2023 року, у межах Шевченківського березня студентами та викладачами Факультету було проведено низку заходів:

• Літературний реліз «Т.Г. Шевченко: дизайн українських реалій»;
  • Фотоколаж– виставка «Тарас Шевченко: нариси України майбутнього»;
  • Диспут «Творчість Т.Г. Шевченка у сучасних реаліях українців»;
  • Флешмоб «Шевченко світу промовляє»;
  • Засідання студії музичної та поетичної творчості «Поезія нескореного серця: постать Тараса Шевченка в мистецтві крізь призму часу».

Україна – це Шевченко! Шевченко – це Україна!