Засідання Ради випускників Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

РВ 1 12 11 січня 2023 року

11 січня 2023 року відбулося перше засідання Ради випускників Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка у форматі онлайн. На зустрічі були присутні Ольга Котенко - декан Факультету педагогічної освіти, Леся Куземко - заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи; випускники спеціальностей 011, 012, 013 різних років: Анна Анікіна (випуск 2021 р.), Марія Берізко (випуск 2016 р.), Вікторія В'юнник (випуск 2012 р.), Катерина Кузьмич (випуск 2021 р.), Яна Сіліян-Возна (випуск 2021 р.), Євгеній Сіменик (випуск 2022 р.), Наталія Малюга (випуск 2012 р.),  Анастасія Франкова (випуск 2020 р.), Марія Шаповаленко (випуск 2021 р.), Ольга Шевченко (Міщенко) (випуск 2019 р.), Оксана Шеліган (випуск 2018 р.).

У перебігу зустрічі присутні обговорили мету і завдання діяльності Ради випускників Факультету, затвердили склад Ради та обрали Голову і секретаря. Одностайної підтримки отримали кандидатури:

• на посаду Голови Ради - Анна Анікіна, випускниця спеціальності «Початкова освіта», яка нині працює керівником організаційного відділу Освітньої компанії “Study.UA”;
  • на посаду секретаря Ради - Ольга Шевченко (Міщенко), випускниця спеціальності «Початкова освіта», вчитель початкових класів Гімназії 179 міста Києва.

Творча атмосфера зустрічі спонукала учасників до обміну ідеями та пропозиціями щодо функціонування Ради; обговорення професійних досягнень та успіхів, з якими випускники готові ділитися зі студентами Факультету; затвердження плану діяльності Ради Факультету педагогічної освіти на поточний рік.

Факультет пишається своїми випускниками та покладає великі сподівання на плідну взаємодію для досягнення спільної мети -  збереження та примноження традицій i духовних цінностей Факультету й Університету в підготовці компетентних і конкурентоспроможних фахівців освітньої галузі!

РВ 3

РВ 5 12