Благодійна акція «Переможемо разом»

2 16  14 грудня 2022 року

Благодійна акція до Дня Збройних сил України «Переможемо разом», ініційована Факультетом педагогічної освіти Університету Грінченка об’єднала студентський та викладацький колективи до збору коштів для бійців ЗСУ, які проходять реабілітацію у медичних закладах м. Києва

14 грудня 2022 року співробітники Факультету педагогічної освіти відвідали Центр поранених військовослужбовців-захисників України та передали зібрані кошти (18000 гривень) на посилення матеріально-технічної бази госпітальних підрозділів. Учасники зустрічі мали змогу переглянути творчий відео-проєкт викладачів та студентів Університету Грінченка "Омріяне... Нескорене... Одвічне..."

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до нашої ініціативи! Упевнені, разом – ми сила!

Все буде Україна!

20221214 120644