Збори трудового колективу Факультету педагогічної освіти.

IMG 0114 12 жовтня 2022 року

12 жовтня 2022 року відбулися Збори трудового колективу Факультету педагогічної освіти.

У Зборах взяли участь науково-педагогічні, педагогічні та інші працівники Факультету, а також представники студентства (усього 64 особи із 65, що складає 99,35% делегованих). У роботі Зборів узяла участь перший проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент Лілія Михайлівна Гриневич.

У перебігу заходу було обрано голову Зборів трудового колективу факультету- Братко Марію Василівну, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри  освітології та психолого-педагогічних наук та секретаря - Карнаухову Антоніну Валеріївну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти.

Ольга Володимирівна Котенко, кандидат педагогічних наук, доцент оприлюднила пропозиції від Факультету до Програми (стратегії) розвитку Київського Університету імені Бориса Грінченка на 2023-2028 рр.

До обговорення стратегічних напрямів та пріоритетних завдань Факультету долучилася перший проректор Лілія Михайлівна Гриневич. Свою оцінку щодо пропозицій висловили Половіна Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти, Бондаренко Геннадій Леонідович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри початкової освіти, Венгловська Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук та Хоружа Людмила Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри освітології та психолого-педагогічних наук.

Трудовий колектив Факультету педагогічної освіти шляхом таємного голосування одноголосно надав згоду на призначення Ольги Володимирівни Котенко деканом Факультету педагогічної освіти. Участь у таємному голосуванні взяли 63 учасники зборів із 64 зареєстрованих; за надання згоди висловилися 63 особи.

Рішенням Зборів було делеговано виборних представників до складу Вченої ради факультету. Трудовий колектив обрав: Неживу Людмилу Львівну, доктора педагогічних наук, кандидата філологічних наук, доцента, професора кафедри початкової освіти, Голоту Наталію Миколаївну, кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри дошкільної освіти та Желанову Вікторію В’ячеславівну, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри освітології та психолого-педагогічних наук.

Щиро дякуємо делегатам за злагоджену роботу!

2022 10 12

2022 10 12 3