«ЛЕПБУК ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ-2022». ВЕБІНАР 3

Лейпбук Кафедра ДО 1 24 вересня 2022 року

24 вересня 2022 р. для педагогів ЗДО науково-педагогічними працівниками кафедри дошкільної освіти проведено вебінар «Формування просторово-часових уявлень дитини дошкільного віку: інтегрований підхід» – третій у серії вебінарів «Лепбук професійного успіху-2022».

Спікери Наталія Голота, Юлія Волинець, Валентина Вертугіна розкрили сучасні тенденції у формуванні просторово-часових уявлень дитини дошкільного віку, запропонували учасникам методичний інструментарій зацікавлення, розвитку, удосконалення сенсорно-пізнавальних навичок дітей раннього та дошкільного віку в ігрових вправах та іграх; розкрили особливості розвитку навичок тайм-менеджменту у дітей дошкільного віку.

Дякуємо учасникам і організаторам за теплу атмосферу! Чекаємо на наступних вебінарах.

Координатори заходу: Н. Голота, Ю. Волинець, В. Вертугіна.

Лейпбук Кафедра ДО 2

Лейпбук Кафедра ДО 3