Урочиста зустріч з першокурсниками

17.09.2022 3 17 вересня 2022 року

17 вересня 2022 р. в Університеті Грінченка відбулись урочисті з нагоди  інавгурації першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вітальні слова звучали від Ректора Віктора Огнев’юка, почесних гостей, деканів факультетів, представників студентського самоврядування та грінченківців, які боронять  Батьківщину  у лавах ЗСУ.

Під час урочистостей першокурсникам символічно вручили священний для кожного грінченківця спадок – прижиттєве видання Словника Грінченка (1903 рік).

А вже 19 вересня 2022 р., у перший навчальний день, відбулась робоча зустріч першокурсників з адміністрацією Факультету педагогічної освіти.

Декан Факультету Ольга Котенко, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи Леся Куземко, заступник декана з наукової роботи Світлана Паламар та завідувачі кафедр Людмила Хоружа, Олена Половіна і Геннадій Бондаренко привітали першокурсників у стінах навчального корпусу №2. Упродовж зустрічі студентів ознайомили зі структурою Факультету, специфікою організації освітнього процесу, правилами корпоративної взаємодії, Кодексом академічної доброчесності.

Бажаємо нашим першокурсникам сил та наснаги, жаги до знань та творчого натхнення у студентському житті!