Робоча онлайн-нарада з питань оновлення змісту освітньо-професійних програм Інституту в 2022 році

3.05  03 травня 2022 року

Незважаючи на складний період у країні, у Педагогічному інституті триває системна робота щодо реалізації місії та візії Університету з метою підвищення якості професійної підготовки майбутніх педагогів для закладів столичної освіти та всієї України. 03.05. 2022 р.  відбулася робоча онлайн-нарада з питань оновлення змісту освітньо-професійних програм 012.00.01 «Дошкільна освіта» та 013.00.01 «Початкова освіта» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.  На зустрічі були присутні гаранти ОПП (Г. Бондаренко, Л. Козак, Т. Мієр, О. Половіна), директор Педагогічного інституту (О. Котенко), заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи (Л. Куземко), завідувач НМЦ стандартизації та якості освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (О. Леонтьєва).  У перебігу зустрічі обговорювалися ключові  питання   удосконалення освітньо-професійних програм 012.00.01 «Дошкільна освіта» та 013.00.01 «Початкова освіта» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти в контексті їх синхронізації з вимогами законодавства, сучасними тенденціями розвитку спеціальностей, потребами ринку праці; було погоджено концепцію освітньої діяльності за відповідними спеціальностями та стратегічний план оновлення зазначених вище освітньо-професійних програм.