Збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту 2021-2022 н.р.

image 2021 09 07 11 19 50  07 вересня 2021 року

English version

7 вересня 2021 року  відбулася Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Порядок денний:

• Звіт Марини Науменко, чинної голови Наукового товариства Педагогічного інституту.
  • Нагородження студентів, які мають досягнення у сфері наукової роботи.
  • Презентації кандидатів на виборні посади голови, заступника голови та секретаря Наукового товариства Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Про обрання таємним голосуванням голови, заступника голови Наукового товариства Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Про призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.

За підсумками голосування головою Наукового товариства Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка стала Марина Науменко, викладачка кафедри дошкільної освіти; заступником голови – Яременко Анастасія, студентка другого курсу, групи Доб-1-20-4.0д, спеціальності Дошкільна освіта; за поданням обраного голови секретаркою Наукового товариства педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка було призначено Патинок Анну, студентка четвертого курсу, групи ПОб-1-18-4.0д, спеціальності Початкова освіта.

ВІТАЄМО з обранням, бажаємо наснаги та плідної співпраці на благо нашого Педагогічного інституту!