Круглий стіл «Дистанційне навчання: досвід та перспективи»

1 01 06  14 травня 2021 року

English version

14 травня 2021 року в межах Фестивалю науки в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл із теми «Дистанційне навчання: досвід та перспективи». У роботі круглого столу взяли участь  викладачі кафедр дошкільної освіти та початкової освіти, здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей  012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта. Під  час засідання  з доповідями виступили:  Наталія Вишнівська, Валентина Вертугіна, Світлана Дубовик, Юлія Волинець, Денис Широков та ін.

Круглий стіл відбувся в конструктивному форматі. Під час дискусії  обмінювалися досвідом реалізації освітнього процесу в дистанційному форматі, організації педагогічних практик, застосування цифрового інструментарію, визначали переваги та перспективи удосконалення навчання  у дистанційному форматі.

Модератори заходу: Світлана Паламар – заступник директора з наукової роботи, Геннадій Бондаренко – завідувач кафедри початкової освіти.