Гостьова лекція Тетяни Гурковської «Запити соціуму до підготовки вихователів»

ДО3 гостьова лекція 24 травня 24 травня 2021 року

English version

24 травня 2021 р. у форматі онлайн відбулася гостьова лекція Тетяни Гурковської, Голови Асоціації працівників дошкільної освіти м. Києва, психолога-консультанта, головного редактора журналу «Практичний психолог. Дитячий садок», член Ради роботодавців Педагогічного інституту. Захід проходив у рамках реалізації співпраці, метою якої є підвищення якості підготовки студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта. Лекцію з теми «Запити соціуму до підготовки вихователів» було проведено для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Лекторка презентувала матеріали, що стосувалися питань запитів суспільства на розвиток творчих здібностей майбутніх вихователів та формування у них здатності розвивати творчі здібності дітей дошкільного віку. Розкрила особливості співпраці психолога закладу дошкільної освіти з усіма учасниками освітнього процесу.  Наголосила на важливості підсилення психологічної складової підготовки майбутніх вихователів. Тетяна Леонідівна відзначила тісну багаторічну співпрацю з професорсько-викладацьким складом кафедри дошкільної освіти та залученість до роботи над спільними публікаціями, програмами, конференціями, семінарами та ін. Студенти відкрили для себе перспективи публікацій на шпальтах журналу «Практичний психолог. Дитячий садок». Разом робимо кроки до вивищення  якості дошкільної освіти!

ДО2 гостьова лекція 24 травня

ДО гостьова лекці 24 травня