photo 2021 05 18 16 08 35 4 18 травня 2021 року

English version

18 травня 2021 року в рамках Фестивалю науки – 2021 відбулись Освітологічні онлайн-дебати «Академічна доброчесність під час змішаного навчання: дотримуватися не можна порушувати», організовані науково-дослідною лабораторією освітології та Педагогічним інститутом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Активними учасниками стали викладачі Педагогічного інституту, Фахового коледжу “Універсум” та члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту:

Команда ствердження:

Віце-спікер Марія Бобер – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка

Перший спікер Уляна Карповець – студентка 2 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Другий спікер Маргарита Войтенко – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Третій спікер Вікторія Бабич – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Четвертий спікер Надія Козачук – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Команда заперечення:

Віце-спікер Анастасія Чергинська – студентка 4 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Перший спікер Вероніка Смишляєва– студентка 1 курсу скороченої програми підготовки першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Другий спікер Вікторія Кривченко – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Третій спікер Софія Гевель – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

Четвертий спікер Шпитчук Діана – студентка 3 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

У ході дебатів учасники команд висвітлили та навели переконливі аргументи щодо того, чи можна порушувати академічну доброчесність, що спонукає студентів вдаватися до порушень та як варто діяти, щоб формувати власну академічну культуру. Судді засвідчили високу якість підготовки учасників обох команд та визнали, що обидві команди слід вважати переможцями.

Модератори заходу: Наталія Ханикіна, к. ф. н., старший науковий співробітник НДЛ Освітології Київського університету імені Бориса Грінченка; Світлана Паламар, к.п.н., старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту; Марина Науменко, викладач кафедри дошкільної освіти, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту.