Відкрита онлайн лекція:«Сучасна вища освіта в Україні: тенденції, пріоритети та проблеми»

image 1 30 29 квітня 2021 року

English version

29 квітня 2021 року відбулася відкрита лекція В.В. Желанової,  доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри теорії та історії педагогіки, Педагогічного інституту, з дисципліни «Педагогіка і психологія вищої школи: Педагогіка вищої школи» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти (група ДОм-1-20-1.4 д) на тему: «Сучасна вища освіта в Україні: тенденції, пріоритети та проблеми». На лекції були присутні викладачі (із них 5 докторів наук за напрямом лекції) та представники адміністрації Педагогічного інституту. Лекція містила  варіативи форм і методів презентації інформаційного матеріалу, його візуалізації та інтерактивного опрацювання зі студентами. Лекція пройшла на високому науково-педагогічному рівні.

image 6 30

image 1 30