Гостьова онлайн-зустріч фіналіста премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 Олега Пустовойта зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта

О.Пустовойт 1 13 квітня 2021 року

English version

13 квітня 2021 року у межах співпраці Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з Громадською спілкою «Освіторія» відбулася гостьова онлайн-зустріч Олега Пустовойта – учителя інформатики Одеської загальноосвітньої школи № 65 І – ІІІ ступенів, фіналіста премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 – зі студентами ІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта на тему «Демотиваційна мотивація».

Під час онлайн-зустрічі Олег Пустовойт вів полілог із майбутніми вчителями початкових класів  про мотивацію, любов до педагогічної  професії, розвиток компетентності навчання упродовж життя, ціннісні орієнтації вчителя, відповідальність за талант дитини.

Дякуємо Олегу Пустовойту за змістовну зустріч, творчу атмосферу!

Модератори:

Геннадій Бондаренко –  завідувач кафедри початкової освіти;

Людмила Романенко – старший викладач кафедри початкової освіти;

Ольга Нагорнюк – менеджер проєкту Global Teacher Prize Ukraine Г.С. «Освіторія»;

Анна Смолько – координатор проєкту Global Teacher Prize Ukraine Г.С. «Освіторія»

О.Пустовойт 2

О.Пустовойт 3