ONLINE День відкритих дверей в Педагогічному інституті

Знімок екрана 138 09 квітня 2021 року

English version

9 квітня 2021 року у Педагогічному інституті відбувся ONLINE День відкритих дверей для вступників 2021 року на 1 курс на основі ПЗСО, 1 курс (зі скороченим терміном навчання) на основі ОКР «Молодший спеціаліст» та 1 курс магістратури.

На зустрічі обговорювались питання організації освітнього процесу в Інституті, змістового наповнення дисциплін, матеріально-технічного забезпечення, соціально-гуманітарної підтримки студентської молоді тощо.

Щирі емоції та враження про навчання та особисті поступи в Інституті від студентів та студентського самоврядування, консультація від працівників приймальної комісії – створили атмосферу невимушеності та, на нашу думку, заклали зерно професійного самовизначення у майбутніх вступників.

Знімок екрана 143

Знімок екрана 144