Онлайн-засідання секції  013 Початкова освіта Ради роботодавців Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка

1 0202 квітня 2021 року

English version

02.04.2021 року відбулось  онлайн-засідання секції  013 Початкова освіта  Ради роботодавців Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

В онлайн-засіданні  секції взяли участь: Голова Ради роботодавців  Мельниченко В.М. – директор НВК №30 «Еконад» м. Києва; заступник Голови Ради Кухаревська О. В. – директор приватного навчального закладу ТОВ «Ліко-школа» м. Києва, Деріга С. І. заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янської гімназії м. Києва; Бондаренко Г.Л – завідувач кафедри початкової освіти;  Кошарна Н.В. – завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання.

На засідання обговорювалися та ухвалювалися пропозиції щодо плану роботи секції 013 Початкова освіта у 2021 році, пріоритетні напрями діяльності та співпраці.