Гостьова лекція переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 Василя Дякова

1 105 березня 2021 року

English version

05 березня 2021 року у межах співпраці Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з Громадською спілкою «Освіторія» відбулася гостьова лекція з теми «Педагог у Новій українській школі: виклики, пошуки та знахідки», яку виголосив Василь Дяків – учитель у третьому поколінні, переможець премії Global Teacher Prize Ukraine 2020, член Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України.

Під час лекції Василь Дяків говорив зі студентами ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» про внутрішні і зовнішні виклики учителя НУШ, педагогічне натхнення та мотивацію, навички вчителя майбутнього та нові трудові функції, всеукраїнські конкурси для вчителів.

Дякуємо Василю Дякову за змістовний виступ, творчу атмосферу!

Модератори:

Ольга Котенко –  директор Педагогічного інституту;

Геннадій Бондаренко –  завідувач кафедри початкової освіти;

Ольга Нагорнюк – менеджер проєкту Global Teacher Prize Ukraine Г.С. «Освіторія»;

Анна Смолько – координатор проєкту Global Teacher Prize Ukraine Г.С. «Освіторія»