Профорієнтаційна онлайн-зустріч зі студентами випускних груп спеціальності «Початкова освіта» Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка

Слайд 1 24 лютого 2021 року

English version

24 лютого 2021 року відповідно до плану проведення профорієнтаційної роботи в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч зі студентами випускних груп спеціальності «Початкова освіта» Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка.

Під час  онлайн-зустрічі студенти коледжу були поінформовані про особливості вступної компанії у 2021 році на спеціальність «Початкова освіта», організацію  освітнього процесу, інноваційні технології навчання, позааудиторну діяльність у Педагогічному інституті  Київського університету імені Бориса Грінченка тощо.

Модератори: Котенко О. В. – директор Педагогічного інституту, Савченко Ю. Ю. – заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, Бондаренко Г. Л. – завідувач кафедри початкової освіти;  Мороз К. В.– студентка спеціальності «Початкова освіта».