Консультативно-профорієнтаційна он-лайн зустріч  зі студентами 5 курсів ЗФН

Знімок екрана 111 03 лютого 2021 року

English version

03 лютого 2021 року  відбулася консультативно-профорієнтаційна он-лайн зустріч  студентів випускних курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітніх програм 012.00.01 «Дошкільна освіта» та 013.00.01 «Початкова освіта заочної форми навчання з адміністрацією Інституту.    Директор Інституту Ольга Котенко, поінформувала студентів про особливості умов вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2021 році, перспективи навчання в магістратурі за спорідненими спеціальностями, можливостями  вибору форми навчання та спеціалізацій, необхідних для успішної професійної кар’єри. На запитання студентів відповіли Юрій Савченко, заступник Відповідального секретаря Приймальної комісії Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувачі випускових кафедр дошкільної освіти Ганна Бєлєнька та початкової освіти Геннадій Бондаренко.  Головний меседж зустрічі – бути обізнаним та мотивованим!