Урочистості з нагоди випуску магістрів.

титульний 29 грудня 2020 року

29 грудня 2020 року у Педагогічному інституті відбулися онлайн урочистості з нагоди вручення дипломів студентам–випускникам другого (магістерського) освітнього рівня денної та заочної форм навчання, спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Педагогіка вищої школи», «Педагогіка середньої освіти».

З успішним закінченням навчання випускників привітали директор Педагогічного інституту Ольга Котенко, завідувачі кафедр та студентське самоврядування. До всіх присутніх зворушливо, із словами щирої вдячності, звернулися випускники.

Не зважаючи на відстань, усі учасники дійства відчули тепло, щирість відкритість взаємин і підкреслили важливість зв’язків з рідним Інститутом.

216 успішних, креативних, конкурентноздатних магістрів-випускників готові до професійної реалізації здобутків, отриманих під час навчання в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка.

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Знімок екрана 104

Знімок екрана 11