Гостьова онлайн-лекція з фіналістом Global Teacher Prize Ukraine 2020 Андрієм Олійником

Онлайн лекція1 10 грудня 2020 року

English version

10 грудня 2020 року у межах співпраці Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з Громадською спілкою «Освіторія» відбулася гостьова онлайн-лекція для студентів спеціальності «Початкова освіта» з учителем початкових класів СЗШ №35 м. Кам'янського, фіналістом Global Teacher Prize Ukraine 2020, TOP 30 Under 30 2020, автором проєкту «Бути учителем – бути в тренді»  Андрієм Олійником із теми «Мотивація учнів шляхом власних досягнень учителя».

Під час онлайн-лекції Андрій Олійник поділився власним педагогічним досвідом, як стати супер-учителем початкових класів, яким має бути педагог нової формації; пояснив, чому бути учителем – це бути в тренді!

Дякуємо Андрію Олійнику за змістовний, драйвовий та мотиваційний виступ!

Модератори:

Ольга Котенко –  директор Педагогічного інституту;

Геннадій Бондаренко –  завідувач кафедри початкової освіти;

Ольга Нагорнюк – менеджер проєкту Global Teacher Prize Ukraine Громадської спілки «Освіторія».